
Термопрокладка 3K600 R17 0,5 мм 30 x 100 6 W/mK червона термоінтерфейс для ноутбука
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: TPr-3K6W-R17
- +380 (67) 600-72-74Киевстар
Термопрокладка 3K600 30х100х0.5мм
Термопрокладка підходить для передачі тепла між чипами, пам’яттю, елементами живлення та радіатором в електроніці. Теплопровідність — 6 Вт/(м*К); товщина — 0,5 мм; розмір — 30×100 мм.
🔒 Післяплата — недоступна. Мін. замовлення — 150 грн.
💬 Зв’язок: реквізити та деталі надішлемо в чат Prom (завжди), Viber (за наявності) або SMS.
📵 Дзвінок не потрібен — вкажіть у коментарі: «не передзвонювати, надайте реквізити в чат Prom/Viber або SMS».
⏰ Оплата до 12:00 — відправлення того ж дня; нд/свята — без відправлень.
Оригінальні високопродуктивні кремнієві термопрокладки виробництва 3ks
3K600 розроблені з надзвичайно високою термічною провідністю.
ПОХОЖІ ТОВАРИ < < НАЖИВАТИ
Опис:
Бренд - 3KS
Виробник — Shenzhen Sankesi Electronic Material Co., Ltd. (сайт виробника — http://www.sz3ks.com/en/index.asp)
Модель - 3K600
М'який матеріал може легко прийняти форму компонента, унаслідок чого навантаження на компоненти дуже мале або немає.
Цей термоінтерфейс стабільний за температур від -40 до 200 °C.
Має липку структуру тому не вимагає додаткового клейкого покриття, яке зменшує теплопередавання.
Типова сфера застосування:
Ноутбуки.
Процесори, чипи пам'яті, графічні процесори.
Обладнання зв'язку.
Високошвидкісні жорсткі диски.
Системи керування двигуном автомобілів.
Мобільне обладнання.
Основні характеристики:
Колір червоний
Колір лайнера — синій (гофрований); другий бік — прозорий
Теплопровідність 6,0 W/m-k
Діапазон робочих температур від -40 до 220 °C
Розмір: 30mm х 100mm х 0.5mm
Усі характеристики:

Комплектація
Термопрокладка 3K600 (30mm х 100mm х 0,5mm) – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3KS Electronic Material |
| Країна виробник | Гонконг |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 6 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопрокладка |
| Товщина | 0.5 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для відеокарт, для процесорів, серверів, для SSD, для корпусів і БЖ, для оперативної пам'яті |
| Розмір | 30 х 100 мм |
- Ціна: 53 ₴













