
Термопрокладка 3K320 C30 1,5 мм 100 x 100 синя термо прокладка термоінтерфейс
84 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TPr-C30
- +380 (67) 600-72-74Киевстар
Термопрокладка С30 1.5 мм 100х100 синя
Термопрокладка підходить для передачі тепла між чипами, пам’яттю, елементами живлення та радіатором в електроніці. Теплопровідність — 3,2 Вт/(м*К); товщина — 1,5 мм; розмір — 100×100 мм.
🔒 Післяплата — недоступна. Мін. замовлення — 150 грн.
💬 Зв’язок: реквізити та деталі надішлемо в чат Prom (завжди), Viber (за наявності) або SMS.
📵 Дзвінок не потрібен — вкажіть у коментарі: «не передзвонювати, надайте реквізити в чат Prom/Viber або SMS».
⏰ Оплата до 12:00 — відправлення того ж дня; нд/свята — без відправлень.
Термопрокладка використовується для забезпечення передачі тепла від однієї поверхні до іншої (тепловідвід). Її завдання - заповнити простір і передати тепло від гарячої до холодної поверхні. Використання термопрокладки робить ефективніше передачу тепла в порівнянні з повітрям при відсутності прокладки. Термопрокладка має високу ступінь стиснення, щоб повністю заповнити зазор між поверхнями для забезпечення максимально можливої передачі тепла між ними.
СХОЖИЙ ТОВАР
Опис:
Хороша теплопровідність.
Високий показник стисливості.
Поглинає удари і вібрації.
Електро ізолятор.
Простота використання.
Параметри:
Колір - Синій
Теплопровідність - 3.2 W/mK
Макс робоча температура +°C - 260
Хв робоча температура°C - 40
Товщина - 1.5 mm
Ширина - 100 mm
Довжина - 100 mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3KS Electronic Material |
| Країна виробник | Гонконг |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 3.2 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопрокладка |
| Товщина | 1.5 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для відеокарт, для процесорів, серверів, для SSD, для корпусів і БЖ, для оперативної пам'яті |
| Розмір | 100 х 100 мм |
- Ціна: 84 ₴
- Спосіб упаковки: OEM












