
Термопаста Halnziye HY880-S карбонова, 1 г, шприц
22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TPa-HY880-01S-TU
- +380 (67) 600-72-74Киевстар
Термопаста Halnziye HY880-S карбонова, 1 г, шприц
Термопаста Halnziye HY880-S карбонова, 1 г, шприц — термопаста (термоінтерфейс) для процесора, відеокарти, ноутбука, ПК та іншої електроніки.
Важливо:
🔒 Післяплата недоступна. Мінімальне замовлення — 150 грн.
💬 Зв’язок: реквізити та деталі надішлемо в чат Prom (завжди), Viber (за наявності) або SMS.
📵 Дзвінок не потрібен — вкажіть у коментарі: «не передзвонювати, надайте реквізити в чат Prom/Viber або SMS».
⏰ Оплата до 12:00 — відправлення того ж дня; нд/свята — без відправлень.
Підходить для обслуговування систем охолодження та заміни висохлого термоінтерфейсу на CPU, GPU, чипсетах, радіаторах і LED-модулях.
ПІДХОЖІТЬ ТОВАРИ < -- НАЖАТИ
ВСІ ФАСУВАННЯ HY-880 < -- НАЖАТИ
Опис:
Бренд — Halnziye
Виробник — Shenzhen Halnziye Electronic
Shenzhen Halnziye Electronic постачає продукцію для відомих компаній, як-от Cooler Master, Zalman, Foxconn, AVC, Spire та ін. HY880 — термопаста, що поєднує в собі CNT матеріали (карбонові нано-трубки) й органо-силікон. Карбонові нанотрубки в 16 разів міцніші за неіржавку сталь і мають уп'ятеро більшу теплопровідність, ніж мідь.
Ці нові композитні матеріали чудової добавки для термопасти. HY-880 найкращий вибір для високопродуктивних CPU/GPU ноутбуків, стаціонарних ПК, а також LED-світлодіодів потужністю понад 150 W.
Технічні характеристики:

Огляд інтернет-ресурсу комп'ютерних оверклокерів і ентузіастів — http://www.pureoverclock.com/Review-detail/hy810-and-hy880-compound-review/
Сертифікати відповідності: RoHS, PFOS, REACH підтверджені SGSтестуванням.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halnziye Electronics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вага | 1 г |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 5.15 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопаста |
| Товщина | 12 мм |
| Упаковка | Шприц |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 29 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Торговельна марка | Halnziye (HY) |
| Карбонові сполуки % | 45 |
| Максимальна температура | -50~340 |
- Ціна: 22 ₴













