Термопаста FEHONDA TR50, 8 г, набір (14.8 W/m·K)
Термопаста FEHONDA TR50, 8 г, набір (14.8 W/m·K) — термопаста (термоінтерфейс) для процесора, відеокарти, ноутбука, ПК та іншої електроніки.
Важливо:
🔒 Післяплата недоступна. Мінімальне замовлення — 150 грн.
💬 Зв’язок: реквізити та деталі надішлемо в чат Prom (завжди), Viber (за наявності) або SMS.
📵 Дзвінок не потрібен — вкажіть у коментарі: «не передзвонювати, надайте реквізити в чат Prom/Viber або SMS».
⏰ Оплата до 12:00 — відправлення того ж дня; нд/свята — без відправлень.
Підходить для обслуговування систем охолодження та заміни висохлого термоінтерфейсу на CPU, GPU, чипсетах, радіаторах і LED-модулях.
Опис:
Бренд - FEHONDA
Виробник — Feihongda New Material Co., Ltd.
Маркування — TR-50
Використовується для відведення тепла між процесором, відео чипом, модулем пам'яті та їх радіаторами.
Використовується для систем охолодження процесорів, відеокарт, модулів пам'яті, північний і південний міст тощо.
Функції:
* Термопаста преміумкласу на основі оксиду цинку для оптимальних теплових характеристик.
* Покращене охолодження процесора: наднизький тепловий опір знижує температуру процесора, порівнюючи зі звичайною термопастою.
* Заповнення прогалин: низька в'язкість TR50 дає змогу їй легко заповнювати мікроскопічні садна та канали для максимального теплопередавання.
* Тривалий термін експлуатації: високостабільний рідкий склад TR50 зберігається роками без висихання, розтріскування або зміни консистенції.
* Безпечно для вас і вашого комп'ютера: не проводить струм і не містить летких сполук.
Технічні характеристики:
Колір Сірий
Теплопровідність: 14.8 W/мК
Діапазон робочих температур: від -50 до +180 °C
Питома вага: 2.5±0.2 g/cm3
Випаровування: <0.5%
Вага вмісту: - 8 г.
Вес шприца: - 15 г.
Розмір шприца: - 135 мм х 25 мм
Комплектація:
Шприц із термопастою — 1 шт.
Лопатка для нанесення пасти — 1 шт.
Фірмова коробка — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FEHONDA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 г |
| Довжина | 135 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 14.8 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопаста |
| Товщина | 19 мм |
| Упаковка | Шприц |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Термопаста |
| Хв робоча температура°C | 50 |
| Макс робоча температура°C | 180 |
- Ціна: 330 ₴

















