
Термопрокладка 3KS B54 2.5 мм, 50x50 мм, (6 W/m·K) синя, сумісно з ноутбуками, відеокартами і ПК
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: R-TPr-3K6W-B54
- +380 (67) 600-72-74Киевстар
Термопрокладка 3KS B54 2.5 мм, 50x50 мм, (6 W/m·K) синя, сумісно з ноутбуками, відеокартами і ПК
Термопрокладка підходить для передачі тепла між GPU, чипами VRAM, елементами VRM та радіатором у відеокартах, ноутбуках, PS4 Pro, PS5 та іншій електроніці. Товщина 2.5 мм важлива для коректного прилягання у сумісних вузлах.
Опис:
Бренд - 3KS
Виробник — Shenzhen Sankesi Electronic Material Co., Ltd
Модель - 3K600
М'який матеріал може легко прийняти форму компонента, унаслідок чого навантаження на компоненти дуже мале або немає.
Цей термоінтерфейс стабільний за температур від -40 до 200 °C.
Типова сфера застосування:
Ноутбуки.
Процесори, чипи пам'яті, графічні процесори.
yle="margin-left:40px">Обладнання зв'язку.
Високошвидкісні жорсткі диски.
Системи керування двигуном автомобілів.
Мобільне обладнання.
Основні характеристики:
Колір синій
Колір лайнера — синій (гофрований); другий бік — прозорий
Теплопровідність 6,0 W/m-k
Діапазон робочих температур від -40 до 220 °C
Розмір: 50mm х 50mm х 2.5 мм
Тепловий опір — 3.1*1011 Ω-cm ASTMD257
Твердість — 30 Shore C
Питома вага — 2,85 g/cm3
Напруга пробою - > 5,0 KV/mm
Вогнестійкість — V-0
Увага: Товщина термопрокладок залежить від конкретної моделі пристрою. Перед покупкою обов’язково заміряйте штатні прокладки. Вказана сумісність має довідковий характер.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3KS Electronic Material |
| Країна виробник | Гонконг |
| Довжина | 50 мм |
| Теплопровідність | 6 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопрокладка |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Термопрокладки |
| Геймерські | Да |
| Доставка/Оплата | Товари відправляємо <b>ТІЛЬКИ ПІСЛЯ 100% ПЕРЕДОПЛАТИ ТОВАРУ. </b><p>Реквізити на оплату повідомляємо після оформлення замовлення.</p> |
| Призначення | Для відеокарт, для процесорів, серверів, для SSD, для корпусів і БЖ, для оперативної пам'яті |
| Розміри | 50x50 |
| Тип охолодження | Пасивне |
- Ціна: 100 ₴





