Топ продаж


Лопатка HY Scraper для термопасты шпатель термопаста
16,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TPa-HY-Scraper
+380 (67) 470-76-57
lifecell
- +380 (67) 600-72-74Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лопатка для нанесения термопасты (HY Scraper)
Термопаста подходит для обслуживания систем охлаждения процессоров, видеокарт, ноутбуков и другой электроники.
Важливо:
🔒 Післяплата — недоступна. Мін. замовлення — 150 грн.
💬 Зв’язок: зателефонуємо; реквізити та деталі надішлемо в чат Prom (завжди), Viber (за наявності) або SMS.
📵 Дзвінок не потрібен — вкажіть у коментарі: «не передзвонювати, надайте реквізити в чат Prom/Viber або SMS».
⏰ Оплата до 12:00 — відправлення того ж дня; нд/свята — без відправлень.
СМОТРЕТЬ ПОХОЖИЕ ТОВАРЫ < -- НАЖАТЬ
ВСЕ ФАСОВКИ HY-880 < -- НАЖАТЬ
Описание:
Бренд ― Halnziye
Производитель - Shenzhen Halnziye Electronic
Технические характеристики:
Цвет - синий
Размер - 83 х 15 х 3 мм
Вес - 1,1 г
Комплектация:
Лопатка (HY Scraper) - 1шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halnziye Electronics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вага | 1.1 г |
| Довжина | 83 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Термопаста |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торговельна марка | Halnziye (HY) |
- Ціна: 16,40 ₴











