
Лопатка GD Scraper для термопасты шпатель термопаста
15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TPa-GD-Scraper
- +380 (67) 600-72-74Киевстар
Лопатка для нанесения термопасты (GD Scraper)
Термопаста подходит для обслуживания систем охлаждения процессоров, видеокарт, ноутбуков и другой электроники.
🔒 Післяплата — недоступна. Мін. замовлення — 150 грн.
💬 Зв’язок: зателефонуємо; реквізити та деталі надішлемо в чат Prom (завжди), Viber (за наявності) або SMS.
📵 Дзвінок не потрібен — вкажіть у коментарі: «не передзвонювати, надайте реквізити в чат Prom/Viber або SMS».
⏰ Оплата до 12:00 — відправлення того ж дня; нд/свята — без відправлень.
СМОТРЕТЬ ПОХОЖИЕ ТОВАРЫ < -- НАЖАТЬ
ВСЕ ФАСОВКИ HY-880 < -- НАЖАТЬ
Описание:
Бренд - GD
Производитель - Foshan High Conductivity Electronic Co., Ltd.
Технические характеристики:
Цвет - зелёный
Размер - 76 х 14 х 2,3 мм
Вес - 1 г
Комплектация:
Лопатка (GD Scraper) - 1шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вага | 1 г |
| Довжина | 76 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Термопаста |
| Товщина | 2.3 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торговельна марка | GD |
- Ціна: 15 ₴










