
Термопаста GD900 7 г термоінтерфейс для відеокарти ноутбука процесора
32 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TPa-GD900_7g
- +380 (67) 600-72-74Киевстар
Термопаста GD900-SY7 сіра для процесора, відеокарти, світлодіодів
Термопаста підходить для обслуговування систем охолодження процесорів, відеокарт, ноутбуків та іншої електроніки. Теплопровідність — 4,8 Вт/(м*К).
🔒 Післяплата — недоступна. Мін. замовлення — 150 грн.
💬 Зв’язок: реквізити та деталі надішлемо в чат Prom (завжди), Viber (за наявності) або SMS.
📵 Дзвінок не потрібен — вкажіть у коментарі: «не передзвонювати, надайте реквізити в чат Prom/Viber або SMS».
⏰ Оплата до 12:00 — відправлення того ж дня; нд/свята — без відправлень.
Оригінальна термопаста GD900 для пасивних і активних систем охолодження. Має підвищену температурну провідність. Використовує набагато менші частинки оксидів металів для заповнення просторів між радіатором і охолоджувальною поверхнею для забезпечення максимальної теплопровідності.
Бренд - GD
Виробник — Foshan High Conductivity Electronic Co., Ltd.
Модель — GD900-SY7
Термопаста силіконова рідина з 20% окисом металу є теплопровідним матеріалом, стабільна за високих температур
Використовується як прокладка для відведення тепла між процесором, відеочипом, модулем пам'яті та їхніми радіаторами.
Використовується для систем охолодження процесорів, відеокарт, модулів пам'яті, північний і південний міст тощо.
Не токсична, не викликає корозії.
Висока термостійкість.
Основне використання: забезпечення теплового зв'язку в електричних/електронних пристроїв із радіаторами.
Склад:
Силіконові з'єднання: 50%
З'єднання вуглецю: 10 %
Метал оксидні сполуки: 40%
Технічні характеристики:
Колір Сірий
Теплопровідність 4.8 W/мК
Діапазон робочих температур від -50 до +240 C
Питома вага 2.3 g/cm3
Тепловий опір <0,108 С -in2 /
Діелектрична стійкість: 5 kV
Випаровування: < 0,005 %
Комплектація
Шприц з термопастою — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вага | 7 г |
| Довжина | 115 мм |
| Теплопровідність | 4.8 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопаста |
| Товщина | 27 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 14 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Термопаста |
| Тепловий опір ℃ -in2 / W | < 0.108 |
| Хв робоча температура°C | 50 |
| Макс робоча температура°C | 240 |
- Ціна: 32 ₴
















